OSIĄGNIĘCIA I SUKCESY 2018/2019

UDZIAŁ W KONKURSACH, AKCJACH, PRZEGLĄDACH,

WYSTAWACH, PROGRAMACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH

Rok Szkolny 2018/2019

30. 05. 2019 r. – Między przedszkolny Konkurs Pieśni Ludowej pt.: ,,Polska – moja ojczyzna” w kategorii 3 - 4 latki - P.P. Nr 23 w Radomiu – Dyplom dla:

1. Hanna K. – III MIEJSCE

2. Victoria C. - WYRÓŻNIENIE

27. 05. 2019 r. – Dyplom dla Grupy ,,Motyli” za udział w Warsztatach ,,Majsterkowo”, podczas zajęć edukacyjnych w Castoramie, w Radomiu.

23. 05. 2019 r. – VI Powiatowy Konkurs Piosenki Przedszkolnej ,,POWITANIE LATA” – Samorządowe Publiczne Przedszkole w Wolanowie – udział – Dyplom dla:

1. Hania K. - WYRÓŻNIENIE

2019 r. – Dyplom – serdecznie podziękowanie i wyrazy uznania za ogromny wkład w ogólnopolską akcję Góra Groszaedycja XIX 26. 11. 2018 r. – 02. 01. 2019 r. dla P.P. Nr 25.

Czerwiec 2019 r. – Udział Dzieci w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym z wykorzystaniem surowców wtórnych ,,Eko – torebka” – P.P. Nr 10 im. Jana Brzechwy w Radomiu – Patronat honorowy - Prezydent Miasta Radomia. Dyplom EKO – ŚWIAT WOKÓŁ NAS za udział w wystawie dla:

1. Franciszek P.
  2. Ewa M.
  3. Franciszek F.

16. 05. 2019 r. – została wysłana praca plastyczna Szymona O. na Konkurs Plastyczny pl. ,,Moje bezpieczne wakacje” , organizowany przez P.P. Nr 13 w Radomiu

Dnia 03. 04. 2019 r. placówka otrzymała emaila z adresu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o treści: ,,Dzień dobry, z przyjemnością informujemy, że Państwa Przedszkole zostało nominowane do tytułu Przedszkola Roku w plebiscycie Echa Dnia. Gratulujemy! Zgłoszenie zostało przesłane przez Rodziców Wychowanków Państwa Przedszkola.

Jednocześnie informujemy, że nominację do tytułu Nauczyciel Przedszkola Roku uzyskały Nauczycielki z Państwa Przedszkola, Renata Wilczak, Anna Piwońska….”. Podpisano - Redakcja ,,Echa Dnia” Polska Press Sp. z o.o. Oddział Radom, Agata Kilian.

15. 04. 2019 r. - Udział Dzieci w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Palma, pisanka, karta z Wielkanocy” – Dom Kultury Borki - Dyplom dla

1. Ewy M. –WYRÓŻNIENIE

08. 03. 2019 r. – PODZIĘKOWANIE dla p. Anny Nowakowskiej i Haliny Wieczorek - Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej składa serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie Uczniów/Dzieci do XVI Edycji Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej.

DYPLOM ZA UDZIAŁ:

1. Victoria C.

Marzec 2019 r. – Dyplom za udział w Regionalnym Konkursie Plastycznym Na Projekt ,,KLUCZ DO MIASTA RADOMIA” OTWIERAJĄCEGO RADOMSKIE DNI GODNOŚCI dla:

1. Ewa M.
  2. Franciszek F.

10.12. 2018 r. – Dzieci z naszego Przedszkola brały udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,KARTA ZE ŚWIĄT I ZABAWKA CHOINKOWA”.

1.Aleksandra C.

2. Maja J. – WYRÓŻNIENIE

09. 11. 2018 r. –Dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w Konkursie Plastycznym ,,Mój Pluszowy Miś” – w P.P. Nr 13

1. Wiktoria B.

2. Wojciech G.

30. 10. 2018 r. – Dzieci z naszego Przedszkola otrzymały Dyplomy za udział w Konkursie Plastycznym: ,,Promowanie picia wody prosto z kranu” w kategorii Dzieci w wieku przedszkolnym, zorganizowanym przez Wodociągi Miejski w Radomiu:

1. Alicja P.

2. Wiktoria B.

3.Hanna K.

4. Ewa M.

5. Marcelina J.

6.Wojciech G.

23. 10. 2018 r. – Przedszkole otrzymało CERTYFIKAT ,,PRZEDSZKOLE PATRIOTÓW” – za aktywny udział w Programie Edukacyjnym ,,Polska Moja Ojczyzna” w Roku Szkolnym 2018/2019 (Agencja Szkolno – Przedszkolna LUPUS inż. Ryszard Wilk).

11. 10. 2018 r. – Datowano Certyfikat Uczestnictwa dla P.P. Nr 25 z  podziękowaniem za aktywny udział w Jubileuszowej 25. Akcji Sprzątanie Świata – Polska ,,Akcja – segregacja! 2xwięcej, 2x czyściej”. Imienne podziękowanie otrzymała również Pani Renata Wilczak – Nauczyciel za koordynowanie i przebieg Akcji na terenie naszego Przedszkola.

11. 10. 2018 r. – Każde Dziecko otrzymało Dyplom za aktywny udział w Programie Edukacyjnym ,,Polska – Moja Ojczyzna” – Edycja II.

W naszym Przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne

pt.: ,,Polska Moja Ojczyzna” w ramach Programu Edukacyjnego Agencji Szkolno – Przedszkolnej ,,LUPUS” - Zagadnienie - Patriotyzm.

Podczas zajęć, Dzieci mogły również, przebierać się w stroje żołnierzy i  sanitariuszek. Wykonano pamiątkowe fotografie.